Projektant systemów telekomunikacyjnych / teletransmisyjnych

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Numer referencyjny: REF09LAP01

Opis stanowiska:
Poszukujemy osób z doświadczeniem, ale także kandydatów chcących rozpocząć rozwijać się w kierunku teletransmisji.
Kluczowym celem osób zatrudnionych na tym stanowisku jest wsparcie techniczne naszych klientów w utrzymaniu i rozbudowie sieci teleinformatycznych, zapewniając ich działanie na optymalnym poziomie, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich standardów.

Wymagania:
– wykształcenie wyższe, ale również studenci ostatnich lat studiów
– znajomość języka angielskiego
– znajomość technologii transmisyjnych: SDH, PDH, DWDM, CWDM
– doskonałe umiejętności planowania pracy oraz zdolności analityczne
– komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
– solidność i samodzielność przy wykonywaniu obowiązków

Dodatkowe atuty :
– znajomość rozwiązań związanych ze środowiskiem sieci transmisyjnych
– znajomość sprzętu teletransmisyjnego jak: Transmode, Ciena, Nortel, Ericsson, Tellabs, Alcatel-Lucent
– doświadczenie w uruchamianiu sprzętów telekomunikacyjnych
– certyfikaty dostawców teletransmisyjnych
– znajomość sieci telekomunikacyjnych w szczególności ATM/IP/MPLS
– znajomość sieci komputerowych i rozwiązań opartych na technologii IP

Firma oferuje:
– udział w międzynarodowych projektach
– możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
– bardzo dobre warunki zatrudnienia

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny również w języku angielskim) ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z zaznaczonym numerem referencyjnym na adres e-mail pracuj@laczpol.pl