Contact form

Please enter your name and surname and/or company name!
Please enter your valid e-mail address!
Your message can not be empty!

Klikając w przycisk "Wyślij", użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Użytkownik oświadcza jednocześnie, że został poinformowany o prawie do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, zażądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Łączpol Sp. z o.o. ul. Armatorów 34, 81-559 Gdynia.

Експерт у сполучних технологіях

Компанія Łączpol присутня на польському ринку з 1988 року, наймаючи понад 200 співробітників. Великий досвід, професійний підхід та спеціалізована команда дають змогу надати широкий спектр послуг на рівні світового класу. Завдяки швидкій, ефективній та реалістичній співпраці, ми заробляємо визнання наших клієнтів з різних галузей промисловості.


Скористайтеся кнопкою нижче, щоб зв'язатися з нами.

Przedsiębiorstwo Fair Play 2004 Pracodawcy Pomorza

Do dynamicznego rozwoju firmy przyczyniają się wysoko wykwalifikowani pracownicy, co powoduje bardzo dużą elastyczność w zakresie oferowanych usług i projektów. Łączpol Sp. z o.o. jest przygotowana na podjęcie każdego wyzwania stawianego przez najbardziej wymagającego klienta.

Inżynierowie zatrudnieni w naszej firmie legitymują się uprawnieniami budowlanymi w specjalności: konstrukcyjno – budowlanej, sanitarnej, elektrycznej, telekomunikacyjnej, telefonii komórkowej zarówno w zakresie kierowania robotami jak i projektowania.

Doświadczenie

Zaufanie

Bezpieczeństwo

Telekomunikacja

Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu telekomunikacji. Projektujemy, oraz wykonujemy wszelkiego rodzaju sieci miedziane oraz światłowodowe. Nasz dział radiowy świadczy usługi na rzecz polskich i zagranicznych operatorów telefonii komórkowej.

Rysunek wieży radiowej

Energetyka

Specjalizujemy się w szeroko pojętej energetyce i elektryce. Kliknij poniżej aby dowiedzieć się więcej.

Budownictwo

Firma Łączpol specjalizuje się między innymi w realizacji prac budowlano – montażowych. Początek naszych działań w branży budowlanej datuje się na rok 1997. Od tego czasu wykonujemy prace budowlano–montażowe na terenie Unii Europejskiej.

Teletechnika

Projektujemy i wykonujemy sieci teletechniczne takie jak monitoring, systemy przeciwpożarowe, instalacje automatyki przemysłowej i wiele innych.

Jakość i środowisko

Zarząd firmy Łączpol Sp. z o.o. w trosce o jakość oferowanych usług, wdrożył w 1999 roku System Zarządzania Jakością zgodny z ISO 9001 a w trosce o ochronę środowiska – System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001. Systemy te są systematycznie udoskonalane i poddawane corocznym audytom przez uprawnioną firmę certyfikującą.

Kariera

Aktualnie prowadzimy rekrutację do pracy w Polsce oraz Niemczech. Potrzebujemy zarówno specjalistów jak i pracowników fizycznych. Kliknij poniżej aby dowiedzieć się więcej.