Zbrojarz

Zbrojarz

ŁĄCZPOL Sp. z o.o. jest firmą, która od roku 1988 prowadzi wszechstronną działalność gospodarczą na terenie kraju i poza jego granicami. Główna siedziba zlokalizowana jest w Gdyni. Firma posiada również prężnie działający od 1997 roku oddział w Niemczech.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

zbrojarza

w zakładzie prefabrykacji zbrojenia oraz

zakładzie produkcji prefabrykatów betonowych w Niemczech

Oferujemy:

– umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i niemieckim

– atrakcyjne warunki wynagrodzenia

– zakwaterowanie

– dojazdy

– stabilność zatrudnienia i wsparcie zespołu

– możliwość przyuczenia do zawodu

– możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu

Wymagania:

– wykształcenie zawodowe lub średnie

– umiejętność czytania rysunku technicznego

– umiejętność pracy w zespole

– mile widziana znajomość prefabrykacji betonowej

– mile widziana znajomość maszyn zbrojarskich

– mile widziane prawo jazdy kat. C + E

 Zadania:

– prace związane z produkcją betonowych elementów prefabrykowanych

– przygotowanie stali zbrojeniowej (cięcie, gięcie)

– terminowa realizacja zadań zgodnie z harmonogramem

– sumienne wykonywanie obowiązków służbowych

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na poniższy adres:

aleksandra.kochanowska@laczpol.pl

lub

tel.: +48 506 087 197

tel.:  058 / 520 99 32 w godz. 9:00 – 14:00 z dopiskiem: zbrojarz

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Łączpol Sp. z o.o. z siedzibą 81-559 Gdynia ul. Armatorów 34  moich danych osobowych na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych” (Dz. U. z 2002 r. n 101, poz. 926 z późn. zm.).

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!