O nas Jakość i środowisko Zarząd
logo only iso 9001 14001 2  zarzad zastepcze

 

 

 

O nas

Łączpol Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 1988, zatrudnia ponad 200 osób. Bogate doświadczenie, profesjonalne podejście do zadań oraz wyspecjalizowana kadra sprawiają, że firma może zaoferować bardzo szeroki wachlarz usług na najwyższym, światowym poziomie. Dzięki szybkości, efektywności i rzetelności, firma zdobywa uznanie wśród klientów, w wielu różnych branżach.


Do dynamicznego rozwoju firmy przyczyniają się wysoko wykwalifikowani pracownicy, co powoduje bardzo dużą elastyczność w zakresie oferowanych usług i projektów. Łączpol Sp. z o.o. jest przygotowana na podjęcie każdego wyzwania stawianego przez najbardziej wymagającego klienta.


Inżynierowie zatrudnieni w naszej firmie legitymują się uprawnieniami budowlanymi w specjalności: konstrukcyjno – budowlanej, sanitarnej, elektrycznej, telekomunikacyjnej, telefonii komórkowej zarówno w zakresie kierowania robotami jak i projektowania.


Nasza Firma posiada koncesję MSWiA na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego. Pracownicy posiadają licencje Pracownika Zabezpieczenia Technicznego Pierwszego i Drugiego Stopnia.


Posiadamy Kancelarię Tajną, a nasi pracownicy - poświadczenia bezpieczeństwa do dostępu do informacji niejawnych, stanowiących tajemnicę służbową (oznaczonych klauzulą POUFNE i ZASTRZEŻONE).

 

powrót na górę

 

Jakość i środowisko

 

Zarząd firmy Łączpol Sp. z o.o. w trosce o jakość oferowanych usług, wdrożył w 1999 roku System Zarządzania Jakością zgodny z ISO 9001 a w trosce o ochronę środowiska - System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001. Systemy te są systematycznie udoskonalane i poddawane corocznym audytom przez uprawnioną firmę certyfikującą.

 

pobierz pliki (pdf)

iso small

Polityka jakości i środowiskowa

 

powrót na górę

 

Zarząd

Adam Dakus: Prezes Zarządu
Tadeusz Wójcik: Wiceprezes Zarządu

 

powrót na górę